SŁUPKI 
Ze względów konstrukcyjnych słupki to najważniejsze elementy balustrad. To właśnie do nich przytwierdza się poręcze oraz wypełnienie, które z kolei przekazują palikom obciążenia powstające w trakcie użytkowania konstrukcji.

Oferujemy Państwu przebogaty wybór słupków. Konkretne rozwiązania dobiera się do rodzaju balustrady (prosta, łamana), wypełnienia (poziome, skośne, prawe, lewe, szklane, z prętami/profilami) oraz miejsca, w jakim będą one zamontowane. W naszym asortymencie znajdą Państwo paliki metalowe oraz drewniano-metalowe, przelotowe i narożne.

Przed montażem należy się upewnić, czy dana lokalizacja zapewnia odpowiednie warunki do zastosowania konkretnych palików. Jeśli nie można przytwierdzić ich podłoża, należy zdecydować się na słupki do balustrad z mocowaniem bocznym.

Do słupków polecamy akcesoria dodatkowe: stopki montażowe, rozety, uchwyty poręczy. Wszystkie elementy powstały z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, która doskonale pasuje do każdego otoczenia.
W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • SŁUPKI PRĘTY
  Ze względu na przekrój słupki do balustrad można podzielić na okrągłe i kwadratowe. Przytwierdza się je albo z góry (do podłoża) albo z boku (do ściany). Wybór konkretnego rozwiązania zależy od indywidualnych preferencji i wymagań.

  Dostępne w naszej ofercie słupki do balustrad z prętami odznaczają się wysoką jakością. Do ich produkcji użyto wytrzymałej i odpornej na korozję stali AISI 304 lub 316 w wersji szlifowanej lub polerowanej. Dzięki temu nabywca ma pewność, że wybrany produkt posłuży mu przez długie lata. Przez ten czas wyrób nic nie straci na swojej atrakcyjności wizualnej.

  Część asortymentu tworzą słupki metalowe z drewnianymi wstawkami w różnych kolorach (m.in. buk, jesion, dąb). Oprócz relingów (przelotek) na pręty o różnej średnicy i przekroju nasze słupki są wyposażone w uchwyty poręczy oraz stopki montażowe i rozety. To sprawia, że można je montować od razu po zakupie.
 • SŁUPKI SZKŁO
  Nowoczesne wnętrza i miejsca wymagają odpowiednich rozwiązań, które podkreślą ich charakter. Z tą myślą przygotowaliśmy słupki do balustrad szklanych, które prezentują się niezwykle efektownie i nowocześnie. Nadają miejscu dynamikę, dodają przestrzeni.

  Proponujemy kwadratowe i okrągłe słupki do balustrad z wypełnieniem szklanym, z mocowaniem górnym i bocznym. W zależności od wersji paliki posiadają regulowany lub prosty wspornik (podporę) poręczy. Ten pierwszy sprawdzi się w przypadku balustrad schodowych (skośnych). Słupki ze wspornikiem prostym mogą być montowane na płaskim podłożu (równolegle).

  Dostępne u nas słupki różnią się nie tylko przekrojem, ale też materiałem wykonania. Część asortymentu obejmuje paliki ze stali nierdzewnej o powierzchni polerowanej lub szlifowanej, a część – paliki metalowo-drewniane.

  Oferujemy słupki balustradowe z uchwytami umożliwiającymi poziomy lub skośny montaż wypełnienia. Klient może wybrać wysokość palików, kierując się własnymi potrzebami i preferencjami.
 • SŁUPKI DREWNO
<