ŚRUBY I KOŁKI MONTAŻOWE 

Kołki montażowe to podstawowe wyposażenie potrzebne przy wykonywaniu balustrad. Umożliwiają precyzyjne mocowanie słupków, pochwytów i innych elementów metalowych do stabilnego i mocnego podłoża. Wszystko za sprawą oznaczenia głębokości osadzenia.


Standardowy kołek ramowy dostępny w naszym sklepie składa się z ocynkowanego wkręta z łbem sześciokątnym oraz plastikowego kołnierza. Ten ostatni ma tak zaprojektowaną geometrę, że bez trudu dopasowuje się do łba wkręta.


Oferujmy śruby ramowe o zróżnicowanej długości (do wyboru osiem wariantów – od 89 do 309 mm) i stałej średnicy (średnica kołnierza wynosi 9,8 mm, natomiast średnica śruby – 7 mm). Służą one do mocowania elementów o grubości od 10 do 250 mm. Wszystkie produkty posiadają stosowne aprobaty techniczne i jakościowe.


Nasze kołki nadają się do szerokiego spektrum zastosowań. Umożliwiają montaż do podłoża betonowego, betonu spękanego, gazobetonu oraz murów z bloczków otworowych z betonu lekkiego, cegły pełnej, silikatowej pełnej, otworowej, silikatowej otworowej.

Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
<