UCHWYTY LINEK 

Dostępne w naszej ofercie uchwyty do balustrad stalowych to produkty najwyższej jakości (surowcem jest stal nierdzewna AISI 304/316). Solidne wykonanie, duża odporność na korozję oraz wysokie walory wizualne – to najważniejsze zalety naszych uchwytów linek. To przekłada się na ich niezawodność niemal w każdych warunkach.

Za zastosowaniem tego rodzaju uchwytów podczas składania systemowych balustradach stalowych przemawia wiele argumentów. Najważniejszym jest fakt, że uchwyty linek nie muszą być spawane. Nie trzeba ich też malować. To znacznie skraca czas montażu całej konstrukcji. Warto pamiętać, że spawanie zwiększa podatność metalu na rdzę.

Oferujemy montowane przy pomocy śrub uchwyty przelotowe do linek w bogatej palecie rozmiarów. U nas znajdą Państwo także wyroby do linek o niestandardowej, rzadziej spotykanej średnicy. Mamy uchwyty walcowe i z zakończeniem kulkowym, które pełnią funkcję naciągu. Oprócz tego znajdą Państwo uchwyty montowane do powierzchni płaskich i profilów okrągłych, z regulacją kąta i zwykłe.

Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
<