ZAŚLEPKI DLA PORĘCZY 

W balustradach systemowych każdy szczegół ma znaczenie. To one decydują, czy finalna konstrukcja będzie pozytywnie oceniana. Dla końcowego efektu nie powinno się niczego pominąć ani o niczym zapomnieć. Z tego powodu należy również zadbać o zakończenia poręczy.

Na nasz asortyment składają się przede wszystkim metalowe zaślepki do poręczy z powierzchnią szlifowaną i polerowaną. Powstają one z wysokogatunkowej stali nierdzewnej AISI 304. Dzięki temu nabywca może być pewny, że kupuje produkt trwały, solidny i do tego estetyczny. Mniejszą część oferty stanowią zaślepki drewniane (buk, dąb, sosna, jesion) i plastikowe.

Przygotowaliśmy zakończenia do poręczy o różnym przekroju. Znajdą Państwo u nas wyroby pasujące do rur i profilów kwadratowych o różnej średnicy i wymiarach.
Równie bogaty jest u nas wybór kształtów zakończeń. Mamy zaślepki płaskie, kulkowe, soczewkowe, obłe, półokrągłe, kolankowe o różnym stopniu zagięcia i inne. Oferowane wyroby różnią się także sposobem montażu (zaślepki dla poręczy wbijane, wklejane, wspawane).

Jest 31 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
<